POLICJA 2014

Forum dla przyszłych Policjantów!


#1 2014-06-18 18:55:33

mestwe

Posterunkowy

Zarejestrowany: 2014-06-18
Posty: 3
Punktów :   

MS od NOFX

Witam koledzy mam pytanko, konkretnie chodzi mi o poradniki i profil policjanta oferowany przez znanego większości rekrutów Pana Jarosława S.. Czy ta osoba jest faktycznie wiarygodna i wysłanie mu pieniedzy za testy nie grozi utratą około 2 stówek? Na forum, które promuje NOFXa nie ma postów negatywnych, same pozytywy - dziwnie to wygląda, wręcz sztucznie i uważam, że posty nabijane są przez jedną osobe, która zakłada kolejne konta. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Offline

 

#2 2014-06-18 19:12:59

Graju

Moderator

Zarejestrowany: 2014-06-18
Posty: 12
Punktów :   

Re: MS od NOFX

Są tam tylko pozytywne opinie z tego względu, że wszystkie negatywne posty sa automatycznie usuwane a ich autorzy albo dostają ostrzeżenie albo od razu są banowani. Co do nabijania postów to nie tylko ty to zauważyłeś.

Ja powiem tak: znam ludzi którzy nabyli owe testy i zdali MS (z lepszym lub gorszym wynikiem) ale znam też ludzi którzy także korzystali z poradnika i nie zdali.

Offline

 

#3 2014-06-19 09:30:28

Stilt

Posterunkowy

Zarejestrowany: 2014-06-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: MS od NOFX

Te testy nie są Ci potrzebne aby zdać MS. Jednak są przydatne i na pewno wiele ułatwią. Sam zastanów się czy chcesz wydać taką kasę.

Offline

 

#4 2014-06-19 10:23:49

piotrektsw

Posterunkowy

Zarejestrowany: 2014-06-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: MS od NOFX

ja np nie korzystałem z żadnych testów i jakoś się udało zdać;p wszystko zależy od ciebie

Offline

 

#5 2014-06-19 16:46:27

chaos

Administrator

Zarejestrowany: 2014-06-18
Posty: 28
Punktów :   

Re: MS od NOFX

mestwe napisał:

Witam koledzy mam pytanko, konkretnie chodzi mi o poradniki i profil policjanta oferowany przez znanego większości rekrutów Pana Jarosława S.. Czy ta osoba jest faktycznie wiarygodna i wysłanie mu pieniedzy za testy nie grozi utratą około 2 stówek? Na forum, które promuje NOFXa nie ma postów negatywnych, same pozytywy - dziwnie to wygląda, wręcz sztucznie i uważam, że posty nabijane są przez jedną osobe, która zakłada kolejne konta. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Kolego ja nie korzystałem z tych testów i przeszedłem całą rekrutację. Moim zdaniem nie są Ci do niczego potrzebne. Opracowanie do TWO jest gdzieś na necie. Multiselect też był opisywany nie raz, wg mnie nie da się do niego przygotować ponieważ po skończonym teście na komputerze następuje rozmowa z psychologiem a on weryfikuje to co odpowiadałeś na komputerze. Moje zdanie jest takie że nie warto. Po pierwsze brak negatywnych opinii same pozytywy, to daje do myślenia bo skoro produkt jest dobry autor nie boi się krytyki. Tu jest odwrotnie. Każdy kto choć troszkę pomyśli od razu zobaczy że to pachnie przekrętem. Gdzieś mi się obiło o uszy że ten pan był skazany w jakiejś sprawie dotyczącej testów, nie pamiętam dokładnie więc nie przytoczę. I po 2 jakby tak każdy się uczył tego profilu a potem go powtarzał na testach to myślę żeby w doborze zaczęli się zastanawiać dlaczego mają kilku kandydatów o tych samych cechach.


P.s A tutaj to co zobaczyłem wchodząc na tamto forum dzisiaj
http://www.iv.pl/images/40822970269155160471_thumb.jpg

Offline

 

#6 2014-06-19 18:37:49

Graju

Moderator

Zarejestrowany: 2014-06-18
Posty: 12
Punktów :   

Re: MS od NOFX

Można było sie tego spodziewać. Chociaż dziwne jest to, że tak długo im to zajęło.

Chaos polecam -> http://prx.centrump2p.com/ i spamuj do oporu

Offline

 

#7 2014-06-19 19:07:30

chaos

Administrator

Zarejestrowany: 2014-06-18
Posty: 28
Punktów :   

Re: MS od NOFX

Bramki proxy

Offline

 

#8 2014-06-19 19:57:02

mestwe

Posterunkowy

Zarejestrowany: 2014-06-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: MS od NOFX

Dzięki za informacje chłopaki. Właśnie zastanawiałem się czy jest sens wydawać te kilka stówek na te testy i po krótkiej aczkolwiek wnikliwej () analizie nie zdecyduje się na wzbogacanie tegoż Pana. Jedynce czego mi teraz potrzeba to baza do TWO, coś znalazłem aczkolwiek nie jestem pewien czy to jest to ale poszukam dokładniej. Przeszukując fora o MS pewnie dojdę do tego jak zachowywać się i jak mniej więcej odpowiadać ale myślę, że najważniejsze to być sobą i nie zmyślać bo pewnie wszystko i tak w praniu wyjdzie. Mam nadzieję, że forum się rozwinie, a sam chętnie się do tego przyczynię i pomogę w zapraszaniu innych. Pozdrowionka!

Offline

 

#9 2014-06-19 20:16:31

Graju

Moderator

Zarejestrowany: 2014-06-18
Posty: 12
Punktów :   

Re: MS od NOFX

My także jesteśmy do dyspozycji jeśli będziesz miał jakieś wątpliwości co do interpretacji jakiegoś pytania MS

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-metin2.pun.pl www.polskiemamy.pun.pl www.jrock.pun.pl www.narutowalka.pun.pl www.parabola.pun.pl